SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike me SDS max | D25602K |
Çmimi :
€865.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Shpuese ElektroPneumatike | Shpuese Elektrike me SDS max | D25602K |

SDS-max çekiç i kombinuar elektropneumatik 6 kg
rregullim elektronik të shpejtësisë së rrotullimit dhe numrit të goditjeve me fi kjen e rrotullimit • zinxhir të ri transmetimi me vajosje optimale që redukton konsumimin e dhëmbëve, fërkimin, ngrohjen dhe konsumimin.
të dhënat teknike D25602K
fuqia 1.250 W
shpejtësia e rrotullimit 210–415 min-1
numri i goditjeve 1.430–2.840 min-1
fuqia e goditjes 2–12 J
vibracioni i veglës 9,1 m/s2
kapacitet shpimi në:
beton 45 mm
turjelë kurorë deri 100 mm
pesha 6,9 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »