SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike me SDS max | D25711K |
Çmimi :
€980.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Shpuese ElektroPneumatike | Shpuese Elektrike me SDS max | D25711K |

SDS-max çekiç elektropneumatik i kombinuar 7 kg
fuqia e madhe e motorit • rregullim elektronik të numrit të goditjeve dhe shpejtësisë • mbrojtje e shkëlqyer e motorit nga pluhuri dhe copëzat me sistem të ri, i cili është tërësisht i mbyllur.

të dhënat teknike D25711K
fuqia 1.250 W
shpejtësia e rrotullimit 132–265 min-1
numri i goditjeve 1.225–2.450 min-1
fuqia e goditjeve 1,5–13 J
vibracioni i veglës 15,0 m/s2
kapaciteti i shpimit në:
beton 48 mm
turjela kurorë deri 115 mm
pesha 8,7 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »