SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike me SDS max | D25762K |
Çmimi :
€1,176.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Shpuese ElektroPneumatike | Shpuese Elektrike me SDS max | D25762K |

SDS-max çekiç elektropneumatik i kombinuar 9 kg
elektronike • me friksion 40/80 Nm • mbrojtje e shkëlqyer e motorit nga pluhuri dhe copëzat me sistem të ri, i cili është tërësisht i mbyllur dhe i cili ndalon hyrjen e pluhurit në mekanizëm.
të dhënat teknike D25712K
fuqia 1.500 W
shpejtësia e rrotullimit 125–250 min-1
numri i goditjeve 1.150–2.300 min-1
fuqia e goditjeve 3–18 J
vibracioni i pajisjeve 9,3 m/s2
kapacitet shpimi në:
beton 52 mm
turjela kurorë deri 150 mm
pesha 9,9 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »