SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike me SDS max | D25831K |
Çmimi :
€725.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Shpuese ElektroPneumatike | Shpuese Elektrike me SDS max | D25831K |

SDS-max çekiç shpues 5 kg
• elektronike • me friksion • zinxhiri i ri i transmetimit me vajosje optimale redukton konsumimin e dhëmbëve, fërkimin, ngrohjen dhe konsumimin • mbrojtje e shkëlqyer e motorit nga pluhuri dhe copëzat me sistem të ri, i cili është tërësisht i mbyllur dhe i cili parandalon hyrjen e pluhurit në mekanizëm • sistemi kundër vibrimit • dritë kontrolluese për konsumim të brushave • proporcion i shkëlqyer midis fuqisë dhe peshës • ideal për punë rrënimi mesatarisht të rënda në gur dhe në beton pajisja standarde • doreza anësore që përshtatet • valixhe transportuese.

të dhënat teknike D25831K
fuqia 1.250 W
numri i goditjeve 1.430–2.840 min-1
fuqia e goditjeve 2–12 J
pesha 6,1 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »