SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike me SDS max | D25870K |
Çmimi :
€896.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Shpuese ElektroPneumatike | Shpuese Elektrike me SDS max | D25870K |

SDS-max çekiç shpues 7 kg
• rregullimi elektronik i numrit të goditjeve • mbrojtje e shkëlqyer e
motorit nga pluhuri dhe copëzat me sistem të ri, i cili është tërësisht
i mbyllur dhe që parandalon hyrjen e pluhurit ne mekanizëm • sistemi kundër vibrimit • dritë kontrolluese për konsumim të brushave • proporcion i shkëlqyer midis fuqisë dhe peshës • ideal për punë rrënimi mesatarisht të rënda në gur dhe në beton pajisjet shtesë: doreza anësore që përshtatet • valixhe transportuese.

të dhënat teknike D25870K
fuqia 1.300 W
numri i goditjeve 1.260 – 2.520 min-1
fuqia e goditjeve 2–14 J
pesha 7,2 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »