SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike me SDS plus | D25325K |
Çmimi :
€1,006.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Shpuese ElektroPneumatike | Shpuese Elektrike me SDS plus | D25325K |

me sistem të rrezatimit
SDS-plus çekiç i kombinuar elektropneumatik
• elektronike • me friksion • me ndalim të rrotullimit • shpimi në dru dhe metal bëhet me përdorim të kokës me zëvendësim të shpejtë • pajisjet: kokë 13 mm që ndërrohet

të dhënat teknike D25325K
fuqia 800 W
shpejtësia e rrotullimit 0–1.150 min-1
numri i goditjeve 0–4.300 min-1
fuqia e goditjeve 0 –3,4 J
vibracioni i veglës 10,0 m/s2
kapacitet shpimi në:
dru / metal / beton 30 / 13 / 26 mm
turjela kurorë deri 65 mm
pesha 3,4 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »