SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike | D21441 |
Çmimi :
€273.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Shpuese Elektrike | D21441 |

770 W – turjelë
• elektronike • friksion të sigurisë
• me dy shpejtësi • i lehtë dhe kompakt
• ideal për shpim të vrimave në çelik

të dhënat teknike D21441
fuqia 770 W
shpejtësia e rrotullimit 0–1.100 / 2.700 min-1
momenti më i shpejtë i rrotullimit 40 / 20 Nm
kapacitet shpimi në:
dru / metal 35 / 13 mm
diametër fi ksimi 1,5–13 mm
aksi 1/2“ x 20 UNF
pesha 2,2 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »