SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike | DW246 |
Çmimi :
€275.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Shpuese Elektrike | DW246 |

701 W – turjelë
• elektronike • ndalja automatike e rrotullimit në raste të
ngecjes së puntos • i përshtatshëm për veprimtari metalore
dhe ndërtimore
• mbajtës i butë

të dhënat teknike DW246
fuqia 701 W
shpejtësia e rrotullimit 0–600 min-1
momenti më i shpejtë i rrotullimit 57,3 Nm
kapacitet shpimi në:
dru / metal 35 / 13 mm
diametër fi ksimi 1,5–13 mm
aksi 1/2“ x 20 UNF
pesha 1,6 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »