SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike Goditëse | D21570K |
Çmimi :
€364.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Shpuese Elektrike Goditëse | D21570K |

1300 W – turjelë goditëse
• kontrollim elektronik me dy shpejtësi për rregullimin e vërtitjeve dhe goditjeve
• mbrojtje elektronike nga mbingarkimi me ndezje të llambës LED
• koka e fuqishme vetë-mbyllëse 16 mm • friksion mekanik

të dhënat teknike D21570K
fuqia 1300 W
shpejtësia e rrotullimit 0–1.250 / 3.500 min-1
numri i goditjeve 0–18.700 / 45.900 min-1
momenti më i shpejtë i rrotullimit 40 / 20 Nm
kapacitet shpimi në:
beton / tullë 22 / 127 mm
diametër fi ksimi 1,5–16 mm
aksi 1/2“ x 20 UNF
pesha 3,0 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »