SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike Goditëse | DWD530KS |
Çmimi :
€358.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Shpuese Elektrike Goditëse | DWD530KS |

1.300 W – turjelë goditëse
• me dy shpejtësi, elektronike • motor me fuqi të madhe me mbingarkim dhe kapacitet të madh fuqie
• friksion mekanik • kokë 13 mm me vetë tendosje •
veshja e jashtme e vrazhdë dhe nga metali

të dhënat teknike DWD530KS
fuqia 1.300 W
shpejtësia e rrotullimit 0–1.250 / 3.500 min-1
numri i goditjeve 0–56.000 min-1
momenti më i shpejtë i rrotullimit 40 / 20 Nm
kapacitet shpimi në:
dru/metal/tullë 40 / 16 / 22 mm
diametër fi ksimi 1,5–13 mm
aksi 1/2“ x 20 UNF
pesha 2,8 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »