SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike Përzierësi | D21520 |
Çmimi :
€254.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Shpuese Elektrike Përzierësi | D21520 |

710 W – turjelë / përzierësi
• elektronike • për shpim posaçërisht në dru dhe për përzierje
• doreza e pasme dhe anësore mund të rregullohen në shumë pozicione

të dhënat teknike D21520
fuqia 710 W
shpejtësia e rrotullimit 0–550 min-1
momenti më i shpejtë i rrotullimit 50 Nm
kapacitet shpimi në:
dru / metal 40 / 13 mm
diametër fi ksimi 2,0–13 mm
aksi 5/8“ x 16 UNF
pesha 3,4 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »