SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike Këndore | D21160 |
Çmimi :
€245.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Shpuese Elektrike Këndore | D21160 |

350 W – turjelë këndore
• elektronike • moment të madh përdredhës
• i përshtatshëm për shpim në vende të ngushta dhe të
kufi zuara
• ndërprerësi i është përshtatur mbajtësit

të dhënat teknike D21160
fuqia 350 W
shpejtësia e rrotullimit 0–1.200 min-1
momenti më i shpejtë i rrotullimit 9,2 Nm
kapacitet shpimi në:
dru / metal 20 / 10 mm
diametër fi ksimi 1,0–10 mm
aksi 3/8“ x 24 UNF
pesha 1,7 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »