SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prerëse Elektrike | D28113 |
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Vegla Gërryese | Prerëse Elektrike | D28113 |

115 mm – prerese elektrike gërryese
• bllokimi i boshtit
• ndalim automatik në rast të harxhimit të brushave
• sistemi i ri me ftohje dhe nxjerrje shtesë parandalon hyrjen e
pluhurit në motor dhe e mbron
• doreza anësore mundë të rregullohet në dy pozita dhe zbutë
dridhjet

të dhënat teknike D28113
fuqia 900 W
shpejtësia e rrotullimit 10.000 min-1
diametri i diskut 115 mm
aksi M 14
pesha 2,1 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »