SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prerëse Elektrike | D28136 |
Çmimi :
€165.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Vegla Gërryese | Prerëse Elektrike | D28136 |

125 mm – prerese elektrike gërryese
• vendosja elektronike e shpejtësisë, ndezja e butë • bllokim boshti, me zbutje shtesë të dridhjeve AVC te D28137 • sistemi i ri me ftohje dhe nxjerrje shtesë parandalon hyrjen e pluhurit në motor dhe e mbron, zvogëlimi automatik i fuqisë së motorit në rast të mbingarkimit •në rast bllokimi të pllakës prerëse është i montuar friksioni, i cili zvogëlon forcën rrotulluese dhe me këtë e rrit sigurinë e përdorimit, lehtëson
transmetimin e dhëmbëzoreve.

të dhënat teknike D28136
fuqia 1.500 W
shpejtësia e rrotullimit 2.800–10.000 min-1
diametri i diskut 125 mm
aksi M 14
pesha 2,6 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »