SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
rerëse Elektrike | D28414 |
Çmimi :
€319.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
38680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Vegla Gërryese | Prerëse Elektrike | D28414 |

230 mm – prerese elektrike gërryese
• bllokadë të boshtit
• ndalim automatik në rast të harxhimit të brushave
• fi llim i butë, bllokada e fi llimit aktual
• doreza anësore mundë të rregullohet në shumë pozita dhe
zbut dridhjet

të dhënat teknike D28414
fuqia 2.200 W
shpejtësia e rrotullimit 6.500 min-1
diametri i diskut 230 mm
aksi M 14
pesha 6,0 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »