SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bejme inqizimin dhe montimin e spoteve/klipeve te kengeve tuaja
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Maj '14
ID e produktit :
38685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme inqizimin dhe montimin e spoteve/klipeve ne menyre profesionale dhe vlene te ceket me qmime shume te volitshme!
Jemi te rinje ne treg por nuk do zhgenjeheni me punen tone!
Per disa nga aftesite tona ne Video mund ti shikoni edhe permes kanalit tone ne youtube ''RiendTv''
per me shume mund te na thirrni ne nr ose te bisedojme permes fb: www.facebook.com/riend100 
Informata rreth publikuesit
Riend
045324076
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »