SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Filter uji LG per frigorifer
Çmimi :
€33.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
3872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Filter per LG frigorifera qe perdoret per nje shije me te mire te ujit, redukton klorin dhe eren e tij, plumbin, asbestin dhe tjera. Duhet te ndrrohet c´do 6 muaj pa marre parasysh a perdoret apo jo.

Kodi 5646622.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »