SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Roleta Bliri - Roleta te jashtme dhe te mbrendshme
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
ID e produktit :
38773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Roleta Bliri

Programi Prodhues:

Roleta Veneciane AL dhe Druri
Roleta te Jashtme PVC dhe ALUMIN
Perde Shiritore
Perde Rolle
Perde Zebra
Perde me palë
Perde Bambus

çmime shume te volitshme!\

Numra kontaktues: 044/200 070. 045/661 844(viber, whats app). 049/ 401 904

Na ndiqni ne facebook: www.facebook.com/roleta.bliri 
Informata rreth publikuesit
Roleta Bliri
Drenas
044200070
Drenas - Prishtine. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »