SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbrojtese per lloptop
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo paisje sherben per ruajtjen e Lloptopit. Ka ngjyre te kuqe me te bardhe; 45 x 32 x 4,5cm; eshte shume praktike dhe rezistente ndaj ujit, me material kualitativ.

Kodi 5412810106981
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »