SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Paisje kuzhine per Qebabptore ,Restorante dhe Fast food
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '14
ID e produktit :
38919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesim paisje kuzhine per Restorante ,Qebabptore ,Fast Food

tel 044 205 539
Informata rreth publikuesit
AMIGO
Ferizaj
+37744205539
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »