SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung adapter rryme per Fotoaparat dhe Kamere
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:16
ID e produktit :
3892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung adapter rryme per Fotoaparat dhe Kamere si dhe me mundesi te mbushjes edhe ne veture, permes adapterit 12V.
Per Samsung: SB-P90/-P180,SB-L110/-L220,SB-P120/-P240,SB-L160/-L320,SLB-0737 / SLB-0837,SB-LH73 / SB-LH 82, SLB-1437,SB-LSM80/-LSM160/-LSM330,SLB-0837(B),SLB-1237, SLB-0637,SLB-1137C, SLB-10A, SLB-0937,SLB1137D.

Kodi i artikullit: 9804657
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »