SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Video & Foto Studio FORCA (Gjirime dhe Fotografi profesionale)
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '14
ID e produktit :
38935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ka filluar rezervimi për të gjitha ahengjet e juaja,

Këtë sezonë Video Foto Studio "FORCA" ka sjell risi për klientët:

- Kamera për gjirime profesionale HD
- 2X Fotoaparata profesional dhe
- CRAN kamera për gjirime profesionale nga lartësia

Kontakt: 044/049 - 492-703
Facebook: Video & Foto Studio "FORCA"
www.facebook.com/Studio.FORCA 

Me një cmim shumë të volitshëm,
"ËNDRRA JUAJ BËHET REALITET
Informata rreth publikuesit
Qëndrimm
Prishtinë
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »