SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cante per llaptop 19-20,1 inch
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cante per llaptop 19-20,1 inch. Ngjyre e zeze me material kualitativ dhe hapsire te mjaftueshme.

Kodi V26087.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »