SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sistem sigurimi për artikuj
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '14
ID e produktit :
39027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes sistem sigurimi për artikuj (veshje, mbathje, artikuj ushqimore, kozmetikë, etj)

- 5.000 etiketa magnetike (etiketa ngjitet në artikull)
- 10.000 njësi plastike (shiko fotografinë)
- Kodues
- Dekodues
- Porta alarmuese

Me këtë sistem mund të sigurohen 15.000 artikuj.
Sistemi është i importuar dhe i papërdorur.
Çmimi: 5000 eur.

Gazmendi - Shkup
+389 71 46 16 26
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Skopje
Shkup [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »