SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kornize llampe atraktive per G4 drite hallogen 12V/max20W
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kornize llampe atraktive per G4 drite hallogen 12V/max20W, Nga firma holandeze HQ.
E pershtatshme per vitrina me xhama ose kuzhina perfundi tabeles se punes. Ne kete kornize mund te vendosen dritat hallogen deri ne 20W ose drita LED dhe ka nderpres.

Ky artikull e ka kodin 5412810072996
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »