SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ILAQ natyral per sherim te HEMOROIDEVE
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '14
ID e produktit :
39265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ilaqi eshte i prodhuar nga bashkimi i preparateve bimore sipas receptes popullore te trasheguar me permbajtje edhe te vajit te ullirit.

Efekti verehet menjeher pas perdorimit te pare.

Nese perdoret sipas instrukcioneve suksei eshte i garantuar.

Ilaqi shitet ne kuti plastike qe mund te perdoret per kohe shum te gjate.

Nese nuk jeni te kenaqur mund ta ktheni ilain dhe ju kthehen parat.

Porositni dhe lehtsojeni dhemben tuaj menjehere.
Informata rreth publikuesit
Fatime
Prishtinë
044155250
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »