SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bonsek Elektrik | DW304PK
Çmimi :
€255.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
39463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Sharra Elektrike | Bonsek Elektrik | DW304PK |

• elektronike
• e pershtatshme per instalater, montazher dhe
ndertimtare
• doreza e gomes
• kapja e fletes ne 4 pozicione (poshte, nalte, majtas,
djathtas)
• paisjet: flet per metal

Fuqia 1.050 W
Shpejtesia 0 - 2.800 /min
Hapi 29 mm
Thellesia e prerjes
Dru / Metal / PVC 280 / 100 / 130 mm
Masa 3,5 kg
Kufer Po
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »