SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bonsek Elektrik | DW310K
Çmimi :
€353.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
39465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Sharra Elektrike | Bonsek Elektrik | DW310K

• elektronike
• motor i fuqishëm për shpejtësi dhe forcë në ngarkesë
• shtëpizë metali
• ndërrimi i fletëve pa pajisje shtesë
• shtrat adapt
• dorëz e veshur me gomë
• pajisjet: dy fletë për metal

Fuqia 1.200 W
Numri i hapave 0 - 2.600 /min
Hapi 28 mm
Thellësia e prerjes
dru / metal / PVC 300 / 130 / 160 mm
Masa 4,0 kg
Arka Po
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »