SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Frezë Elektrike | DW682K
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
39480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Frezë Elektrike | DW682K |

• Adaptimi i thellësisë 0, 10, 20 dhe më tepër me anë të adaptimit delikat shtesë
• pajisjet: fleta me dhëmbë metali të fortë, 6 dhëmbë, gjerësia e prerjes
3,8 mm, arkë

Fuqia 600 W
Numri i rrotullimeve 10.000 /min
Diametri i briskut 100 x 22 mm
Adaptimi i prerjes deri në 0 - 90°
Adaptimi i thellësisë deri në 20 mm
Masa 3,0 kg
Arka Po
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »