SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zdrukth Elektrik | D26500
Çmimi :
€325.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
39482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Zdrukth Elektrik | D26500 |

• motori i fuqishëm mundëson prerje të shpejtë dhe të lëmuar në dru të fortë
• pajisjet: thika metali të fortë, kahedrejtues paralel, adaptues për thithje

Fuqia 1.050 W
Thellësia e prerjes 4 mm
Gjerësia e prerjes 82 mm
Numri i rrotullimeve 13.500 /min
Thellësia e vijës 25 mm
Gjatësia e pllakës 320 mm
Diametri i cilindrit 64 mm
Masa 4 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »