SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharrë Elektrike Statike | D27107
Çmimi :
€1,872.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
39487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Vegla Statike | Sharrë Elektrike Statike | D27107 |

• motor i fuqishëm (pa furça)
• fren elektronik maks 10 sekonda
• zëvendësim i shpejtë dhe i thjeshtë i sharrës stabël me sharrë
me tavolinë
• pajisja standarde: fletë me dhëmbë metali të fortë, 48 dhëmbë, seria 60, gjerësia e prerjes 3,0 mm

Fuqia 2.000 W
Numri i rrotullimeve 4.000 /min
Numri i rrotullimeve
(me tavolinë) 3.000 /min
Diametri i fletës 305 x 30 mm
Hapi horizontal 0 - 48° majtas / djathtas
Hapi vertikal 0 - 48° majtas
Masa 40 kg
Prerja e tërthortë:
90° / 90° Gjat. x Gjer. 205 x 63 mm, 155 x 50 mm
90° / 45° Gjat. x Gjer. 205 x 30 mm, 110 x 60 mm
45° / 90° Gjat. x Gjer. 160 x 63 mm, 155 x 45 mm
45° / 45° Gjat. x Gjer. 175 x 30 mm
Thellësia e prerjes 90°
(me tavolinë) do 81 mm
Thellësia e prerjes 45°
(me tavolinë) do 56 mm
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »