SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharrë Elektrike Statike | DW743N
Çmimi :
€1,198.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
39489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Vegla Statike | Sharrë Elektrike Statike | DW743N |

• motor asinkronik
• fren elektronik për maksimum 10 sekonda
• zëvendësim i shpejtë dhe i thjeshtë i sharrës stabël me sharrë me tavolinë
• pajisja standarde: fletë me dhëmbë metali të fortë, 30 dhëmbë, seria 60, gjerësia e prerjes 3,0 mm

Fuqia 2.000 W
Numri i rrotullimeve 2.850 /min
Diametri i fletës 250 x 30 mm
Hapi horizontal 0 - 45° majtas / djathtas
Hapi vertikal 0 - 45° majtas
Masa 37 kg
Prerja e tërthortë:
90° / 90° Gjat. x Gjer. 140 x 68 mm, 210 x 15 mm
90° / 45° Gjat. x Gjer. 140 x 50 mm, 170 x 20 mm
45° / 90° Gjat. x Gjer. 95 x 70 mm, 120 x 46 mm
45° / 45° Gjat. x Gjer. 95 x 50 mm
Thellësia e prerjes 90°
(me tavolinë) do 70 mm
Thellësia e prerjes 45°
(me tavolinë) do 32 mm
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »