SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharrë Rrethore Statike | D27111
Çmimi :
€1,222.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
39493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Vegla Statike | Sharrë Rrethore Statike | D27111 |

• motor I fuqishem asinkronik
• za glatki i oeisti rez
• per prerje te pastert dhe te lehte
• edhe per prerje me te gjate (sepse ka krahdrejtues
horizontal te dyfishte)
• paisjet: flet me dhembe te forte nga metali, 60dhembe, seria 40, gjersia 2,6 mm, kese

Fuqia 1.600 W
Numri I rrotullimeve 1.900 - 3.400 /min
Diametri I fletes 305 x 30 mm
Hapi horizontal 0 - 50° djathtas /
0 - 60° majtas
Hapi vertical 0 - 48° majtas / djathtas
Masa 24,8 kg
Prerja e terthorte:
90° / 90° 345 x 74 mm
90° / 45° 345 x 52 mm
45° / 90° 242 x 74 mm
45° / 45° 242 x 52 mm
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »