SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Thithëse Elektrike | D27900
Çmimi :
€377.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
39502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Vegla Statike | Thithëse Elektrike | D27900 |

• për thithje të thatë dhe të lagësht
• shkyçje automatike te thithja e lagësht, kur ena është
e mbushur plot
• i lehtë dhe i thjeshtë për t’u mbartur
• pajisja: 4 m zorrë, me diametër 35 mm, adaptues i
shkallëzuar për zorr., shtojca e hollë thithjeje

Fuqia 1.200 W
Kapaciteti i thithjes 208 mbar
Vëllimi i enës: Thithje e
thatë dhe e lagësht 27 l
Qarkullimi maksimal i ajrit 4.020 l /min
Masa 7,5 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »