SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike | KR504CRE |
Çmimi :
€46.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
39511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Çekan Elektropneumatik | Shpuese Elektrike | KR504CRE |

Mekanizmi i fuqishëm 17 dhëmbësh për lëvizje kontrollon energjinë optimale të goditjes dhe shpejtësisë. Matësi i thellësisë se shpimit.
Koka metalike që montohet shpejt dhe bllokada automatike e boshtit të
shpuesit, mundëson ndërrimin e shpejtë dhe të lehtë të pjesëve.
Sistemi çekan për shpimin e betonit apo tullave.
Përshtatshmëria e numrit të rrotullimeve sipas materialit që përpunojmë për kontroll më të mirë. Bllokada e boshtit.

fuqia - 500 W
koka montuese - 13 mm
tipi i kokës - metalike
numri i rrotullimeve - 0–2.800 /min
numri i goditjeve - 47.600 /min
fuqia shpuese në
dru - 20 mm
metal - 13 mm
beton - 13 mm
rregullimi i shpejtësisë - po
majtas / djathtas - po
doreza shtesë - po
doreza e gomës - jo
masa - 1,6 kg
EAN - 503548287873
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »