SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike | KR654CRESK
Çmimi :
€61.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
39515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Çekan Elektropneumatik | Shpuese Elektrike | KR654CRESK |

Konstruksioni i përmirësuar i motorit e shton fuqinë e motorit.
Mekanizmi i fuqishëm 17 dhëmbësh për lëvizje kontrollon energjinë
optimale të goditjes dhe shpejtësisë.
Matësi i thellësisë së shpimit.
Koka metalike që montohet shpejt dhe bllokada automatike e boshtit të
shpuesit, mundëson ndërrimin e shpejtë dhe të lehtë të pajisjeve.
Sistemi çekan për shpimin e betonit apo tullave.
Përshtatshmëria e numrit të rrotullimeve sipas materialit që përpunojmë për kontroll më të mirë.
Bllokada e boshtit

fuqia - 650W
koka montuese - 13 mm
tipi i kokës - metalike
numri i rrotullimeve - 0–2.800 /min
numri i goditjeve - 47.600 /min
Çasti i rrotullimit më të lartë -
fuqia shpuese në -
dru - 20 mm
metal - 13 mm
beton - 13 mm
rregullimi i shpejtësisë - po
bllokimi i rrotullimeve - Manual
majtas / djathtas - po
doreza shtesë - po
doreza prej gome - po
rregullatori për thellësi -
valixhja - po
masa - 2,0 kg
EAN - 5035048288092
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »