SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike | KD975
Çmimi :
€141.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
39516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Black&Decker | Çekan Elektropneumatik | Shpuese Elektrike | KD975 |

Mekanizmi goditës pneumatik për shpim në materiale shumë të
forta.
SDS – montuesi për montim të shpejtë dhe ndërrim të pajisjes.
Izolimi maksimal pengon futjen e pluhurit dhe kështu e zgjatë afatin e
qëndrueshmërisë së çekanit edhe gjatë përdorimit të stërzgjatur.
Forca e madhe goditëse pa marrë parasysh forcën që jep përdoruesi,
në veçanti i përdorshëm tek materialet e forta.
p.sh. granit, gur, beton.
Mënyra e gdhendjes me lopatëz është ideale për largimin e pllakave.
Me ndërprerjen e rrotullimit mundësohet përdorimi i daltës dhe
lopatëzës.

fuqia - 710W
montuesi - SDS-plus
shpejtësia e rrotullimeve - 0–980 /min
forca e goditjes - 1.8 J
numri i goditjeve - 0–5.180 /min
fuqia e shpimit n
dru - 30 mm
metal - 13 mm
beton - 22 mm
majtas / djathtas - po
doreza shtesë - po
matësi i thellësisë - po
masa - 3,5 kg
Valixhja - jo
EAN - 5035048231913
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »