SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamin 35kW me sistem qendror te ngrohjes
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '14
ID e produktit :
39521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamin 34kW me kazan i perdorur vetem 4 vite. Kapaciteti ngrohes deri 250m2. Kamini eshte i dedikuar per tu lidhur me sistem te ngrohjes qendrore. Kamini eshte shume funksional dhe ka djegije shume te mire. Shitet vetem per shkak se sistemi i gypave te nxemjes qendrore ku ka qene i vendosur kamini ka qene nga alumini. Do te thote sistemi i gypave duhet te jete nga bakri.
Informata rreth publikuesit
Myesere
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »