SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Biznisin Sony Playstation 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '14
ID e produktit :
39542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Biznesin Sony Playstation 4 me te gjitha paisjet te cilat jan te nevojshme per hapjen e nje biznesit te gatshem. Ne Kuader te paisjeve te biznesit hyn: 8 Sony Playstation 4; 18 gjystika dhe ndegjuese; 8 TV Sony LED HD 40inch; Ulset; Inventari; Shanku; Nxemja; Stabilizatoret; Kabllot Vazhduese dhe dekorime shtese. Vlen te ceket se Sony Playstation jan 100%origjinale nga Londra dhe jan te perdorura 4 muaj. Te interesuarit mund te lajmrohen ne Nr. 049281770 Qmimi sipas marveshjes.
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Prishtinë
049281770
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »