SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S2 Plus
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '14
ID e produktit :
39564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung Glaxy S2 Plus ne gjendje shume te mire. I perdorur vetem 1 muaj dhe edhe e ka foljen qe nga prodhimi.

- Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean), upgradable to v4.2.2 (Jelly Bean)
- CAMERA Primary 8 MP, 3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash
- MEMORY Card slot microSD, up to 64 GB Internal 8 GB storage, 1 GB RAM
- 3G Network HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
- i prodhuar ne 2013, Janar

per me shume specifika ju lutem shoqni ketu

www.gsmarena.com/samsung_i9105_galaxy_s_ii_plus-5213.php 
Informata rreth publikuesit
Besarb
Prishtinë
049 100 411
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »