SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon iRC4080i [ SHITET ]
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '14
ID e produktit :
39629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Printerë dhe skenerë i sapo ardhur nga Zvicrra. Ne gjendje shum te mire, Canon iRC4080i.
Informata rreth publikuesit
seeourwork
Ferizaj
+38649530680
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »