SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbushes adapter me 2 x USB 2000mA
Çmimi :
€14.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbushes adapter me 2 x USB 2000mA. Me kete adaptor mund te lidhen shume aparate te ndryshme si IPHONE, Fotoaparate dhe paisje te tjera qe kan dalje me USB.

Kodi 9757069.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »