SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompjuter dedikuar per DIZAJN dhe VIDEOLOJRA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '14
ID e produktit :
39632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Extra Kompjuteri i dedikuar për Dizajn & Programim apo Lojra Kompjuterike

Procesor: E7500 Intel Core 2 Duo 2.93 GHz 3M/1066MHz
Plaka AM: Asus PSKPL-AM SE
HDD: 500 GB
RAM: 4 GB
DVD+RW
Grafik e Integruar 256 MB
6 USB Port's
LAN CARD
Monitor LG FLATRON L1918S - 19'' inch

Fotot qe shihni jane orgjinal te ketij kompjuteri

Tel: 044/447-384 & 049/267-667
E-mail: xfocusmedia@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/xfocusmedia 
Informata rreth publikuesit
Berat
Vushtrri
044466114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »