SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITETEshte USB - wireless eshte wireless si usb ben te perdore
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '14
ID e produktit :
39682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET

Eshte USB - wireless eshte wireless si usb ben te perdoret per PC Laptop ipad ipod etj etj kudo qe te nevoitet mundesh ta perdoresh eshte ileht mu perdor...

Perparsit qe i ka:

Eshte e vogel - USB

eshte me anten qe i ndrrohet dmth i hiqet dhe i vihet perseri

deri 150Mbps

i sheh valt ne rrethin te gjer

eshte High Gain

dhe eshte shum firm e njohur TP-Link

Tel: 044 494 968
Informata rreth publikuesit
Artan
Pristina
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »