SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Programues (TIMER) per nxemje me display te prekjes
Çmimi :
€54.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
3973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Programues (TIMER) per nxemje me display te prekjes nga firma holandeze HQ. Me kete Timer mund te programohet nxemja qendrore, ndriqim dhe cdo gje tjeter deri ne 8Amper/220V. Permes displayit te madhe te kaltert mund te programohen ditet se kur me u leshu dhe kur me u ndal paisja. Punon me dy bateri normale 1,5V dhe nuk ka nevoje per adapter apo furnizim me rryme. Tregon temperaturen si dhe mund programohen deri 4 programe brenda dites.

Kodi i artikullit: 5412810100200
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »