SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fashion Factory PABERIS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '14
ID e produktit :
39777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Paberis,
Fashion Factory ne Gjakove, Ne prodhojnë për ju sipas modelit, prerja template me makina moderne industriale për qepje. Klientët tanë vijnë nga Gjermania, Austria , Zvicër, e Itali.
Ne garantojmë fshehtësinë dhe shpërndarjen në kohë.
Në Fabriken tonë , ne kryerjen e prodhimet sipas kontratës ne seri të vogla dhe të mëdha.
Paberis ofron shërbime te ndryshme te përpunimit të rrobeve.
gjithashtu bejme edhe shitjen e Pelhurave te ndryshme si dhe mjeteve tjera te punes per rrobaqepesi!
Mos hezitoni ,na Viziton ne Showroom dhe binduni me Kualitetet vendore dhe me cmimet e volitshme te PABERIS
Informata rreth publikuesit
PABERIS
Gjakovë
0038649572875
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »