SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CANON EOS 1DX MK2 | 4k@60fps | 2016!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
ID e produktit :
39803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


- SHITET VETEM TRUPI -

- 20.2MP Full-Frame CMOS Senzor
- Dual DIGIC 6+ Procesor
- 3.2" 1.62m-Dot Touchscreen LCD Monitor
- DCI 4K Video 60 fps
- 61-Point High Density Reticular AF II
- ISO 51200 deri ISO 409600
- 14 FPS, 16 FPS ne Live View
- Dual Pixel CMOS AF - Movie Servo AF
- GPS, CFast & CF SLLOTA
- 64GB CFast 2.0 KARTE#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera dolly steadycam quadcopter video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »