SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NIKON D5300 | 24.2MEGA PIXEL | NUK GJEN ME LIRE!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
39804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 CKA PERFSHIHET:
- NIKON D5300 + 18-55mm VR
- PAJISJET PERCJELLESE (chargeri, 1 bateri, rrypi i krahut, kabllot, cd&libra)
- SANDISK 16GB EXTREME
- QANTA
= 650 EURO

- NIKON D5300 + 18-55mm VR
- PAJISJET PERCJELLESE (chargeri, 1 bateri, rrypi i krahut, kabllot, cd&libra)
- SANDISK 16GB EXTREME
- QANTA
= 780 EURO


SPECIFIKAT:

24.2MP DX-Format CMOS Senzor
EXPEED 4 - Procesori i Fotografise
Monitor 3.2inch LCD
Full HD 1080p Video Xhirim ne 60 fps
Wi-Fi + GPS
5 foto per sekond
Auto Fokus me 39-Pika Multi-CAM 4800DX AF Senzor
ISO deri ne 25600


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »