SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PixelPRO | dji PHANTOM 4 PRO & PRO+ | 2017
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
39805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

www.facebook.com/pixelpro038 


- Senzor CMOS 1inch 20MP
- Video 4K@60 100Mbps/
- Foto 20MP Adobe DNG Raw 14FPS
- Live Streaming @720p 30FPS HD
- Sistem FlightAutonomy
- Detekton pengesat prej 4 drejtimeve
- Shpejtesia Maksimale 72km/h ne Sport Mode
- Largesia Maksimale Operuese 7km
- Percjellje Vizuele e Objekteve ne Levizje
- TapFly - Fluturon me nje prekje me gisht
- Deri 30min ne ajer
- Tele Pilot me Stand per Smartphone/Tablet (Pro)
- Tele Pilot me ekran Touch FHD 1080p (Pro+)
- Garancion + Fature Fiskale

store.dji.com/product/phantom-4-pro?from=menu_products#/?_k=y1ij38 #tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera dolly steadycam quadcopter video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »