SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SONY HDW-F900R CINEALTA 24P HDCAM | E RE!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
39806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 **KAMERE SPECIALE PER XHIRIM FILMIK OSE MEGA PRODUKCION**2/3" 2.2MP FIT CCD
1920 x 1080 Active Pixels
Sony Bayonet Mount
24P, 25P, 29.97P, 50/59.94Hz Interlace
4:2:2 RGB Color Space
Dual HD-SDI
Cinema-Quality Imagery
320 ISO Equivalent
Enhanced Gamma & Colorimetry Controls

per me shume >> pro.sony.com/bbsc/ssr/product-HDWF900R/ 
#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera dolly steadycam quadcopter video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »